Ładny wygląd pośladków przy pomocy medycyny estetycznej

Ćwiczenia i zdrowe podejście do odżywiania się nie muszą być jedynymi sposobami na to, żeby kobiece ciało prezentowało się dobrze. Niezależnie od wieku kobiety może ona skorzystać z pomocy gabinetów kosmetycznych. Warto brać pod uwagę szczególnie te miejsca, gdzie występuje duża dostępność innowacyjnych, bezpiecznych zabiegów. To, co najczęściej niepokoi współczesne kobiety to wygląd pośladków. Mogą one wyglądać nieestetycznie z różnych powodów, między innymi braku ruchu, siedzącej pracy czy złej diety. Za pomocą ćwiczeń potrzeba dużo czasu, żeby móc przywrócić im jędrność i dobry wygląd. Wygodniejszą metodą powrotu do życia bez kompleksów może być między innymi lifting pośladków. Mimo iż kliniki wykonujące takie zabiegi znajdują się w każdym większym polskim mieście, to wybór odpowiedniego miejsca jest kluczowy. Swoje zdrowie i piękno warto powierzyć specjalistom o dobrej renomie, takim jak medycyna estetyczna - Klinika Genesis, której siedziba znajduje się w Krakowie. Zaufanie do specjalistów i ich umiejętności pozwoli nam zmniejszyć stres związany z zabiegiem i skupić się na już nieodległej wizji pięknych pośladków.

Nogi i pośladki kobiety medycyna estetyczna Genesis

Gdzie zgłosić się na konsultację lekarską?

Każda ingerencja w swoje ciało wymaga szerszego spojrzenia, skonsultowania tej kwestii ze specjalistą. Pacjentka zainteresowana tym zabiegiem będzie mogła to zrobić bezproblemowo, wystarczy, że uda się do kliniki medycyny estetycznej. Takie placówki mają specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu diagnostyka nie zajmuje dużo czasu. Dodatkowo doświadczenie wykonujących ten zabieg lekarzy sprawi, że kobieta będzie mogła być spokojna o cały przebieg. Lipomodeling czyli powiększanie pośladków odbywa się za pomocą własnego tłuszczu przez co można liczyć na to, że ciało nie zareaguje na tę ingerencję nieprawidłowo. Korzysta się z obecności nowoczesnego lasera, lekarzowi pracuje się na nim sprawnie, nie powoduje też on negatywnych skutków. Wyszczuplenie obszarów, z których zabiera się tłuszcz jest natychmiastowe i długotrwałe. Taki proces może być powtórzony jeszcze raz, w przypadku, gdyby pacjentka była niezadowolona z efektów.

Czy należy się obawiać bólu?

Wszystkie współczesne zabiegi poprawiające urodę w klinice medycy estetycznej wykonuje się ze znieczuleniem. Najczęściej jest to znieczulenie miejscowe, znacznie bezpieczniejsze niż znieczulenie ogólne. Powiększanie pośladków również odbywa się za pomocą odpowiedniego odcięcia nerwów na jakiś czas. Dzięki temu lekarz może bez przeszkód pracować, nie martwiąc się o to, że pacjentka cierpi. Ten typ znieczulenia, gdzie pacjent nie ma czucia tylko w pewnym obrębie ciała, jest bardzo wygodne dla obu stron. Lekarz cały czas może mieć kontakt z pacjentką, sprawdzać, czy wszystko u niej dobrze, czy nie występują dolegliwości bólowe. Niewielkie nakłucia, które wykonuje się na skórze, zapobiegają powstaniu blizn, nie uszkadzają się nerwy ani okoliczne tkanki.

Czy zabieg jest długi?

Sprawna ręka lekarza i specjalistyczny sprzęt medyczny to dwie kwestie, które przyspieszą cały zabieg. Lifting pośladków odbywa się za pomocą sondy emitującej energię ultradźwięków, ten proces sprawia, że komórki można z łatwością wyprowadzić z ciała. Ponowne wprowadzenie komórek tłuszczowych do pośladków odbywa się przy pomocy sprzętu USG, dzięki niemu można sprawdzać, czy wszystko przebiega zgodnie z obowiązującymi normami i czy ciało pacjentki reaguje dobrze. Po przeprowadzeniu tej mało inwazyjnej operacji najlepszy efekt będzie można obserwować, gdy miną co najmniej dwa miesiące. Postępowanie zgodne z zaleceniami lekarza da szansę na maksymalizację efektów. Po zabiegu należy między innymi nosić specjalną modelującą bieliznę. Pierwszą kąpiel można wziąć dopiero po dwóch dniach, jeśli nie występują żadne komplikacje. Wiele osób korzysta także z poprawiających krążenie opcji, są to między innymi masaże. Najkorzystniej wykonywać je także pod okiem specjalisty na przykład w klinice medycyny estetycznej.

 

 

One thought on “Ładny wygląd pośladków przy pomocy medycyny estetycznej”

Zostaw komentarz

In reply to Some User

© Venomedica