Innowacyjne metody w flebologii i medycynie estetycznej

Lekarz Bartłomiej Juza jest flebologiem, który od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył.

Bartłomiej Juza

Wykształcenie doktora Juzy

Przez lata doskonalił swoje umiejętności u boku cenionych lekarzy takich jak Attilio Cavezzi, który zajmuje pozycję prezesa międzynarodowej unii flebologicznej. Dr. Cavezzi jest również jednym z twórców nowoczesnych, małoinwazyjnych metod leczenia żylaków oraz założycielem europejskiego centrum leczenia schorzeń żył VENALINFA, której siedziba znajduje się w San Benedetto del Tronto.

Lek. Juza współpracował również z wybitnym chirurgiem, w zakresie Chirurgii Regeneracyjnej oraz Estetycznej, jakim jest Ahmed Elsaftawy, a obecnie kolaboruje z placówkami znajdującymi się na terenie Włoch, takimi jak Istituto Flebologica Italiano, jak również z Royal Medical Center, którego siedziba znajduje się w Quatarze.

Specjalizacja doktora Juzy

Ponadto, Lek. Bartłomiej Juza, w 2017 roku rozpoczął pracę z medycyną regeneracyjną oraz estetyczną. Efektem jego pracy są pierwsze w Polsce zabiegi leczenia obrzęku lipodowego (lipedema/lipodemia) systemem Vaser3D, przeszczepy autologiczne komórek macierzystych, które mogą zostać zastosowane w przypadku leczenia ciężko gojących się ran lub również w celu przebudowy i regeneracji skóry całego ciała, 

Obecnie Lekarz Bartłomiej Juza, wraz z firmą Key-Med, pracuje nad stworzeniem biologicznych opatrunków, zbudowanych z fibryny oraz komórek macierzystych, które produkowane są z krwi pacjenta. Opatrunki te byłyby w stanie całkowicie wyleczyć schorzenie w bardzo krótkim czasie. 

Doktor Juza

Innowacyjne metody leczenia

Jako innowacyjny lekarz, stosuje on najnowocześniejsze technologie w leczeniu pacjentów. Jako pierwszy, na terenie województwa małopolskiego, rozpoczął wykonywanie procedur usuwania żylaków z użyciem kleju VenaSeal. Jest to najskuteczniejsza, a ponadto najmniej inwazyjna, bezbolesna metoda usuwania żylaków kończyn dolnych. Klej naczyniowy, znalazł również inne zastosowanie jakim jest leczenie malformacji naczyniowych, przetok tętniczo - żylnych pozostałych części ciała. 

Leczenie niejasnych, skomplikowanych i dotychczas nieleczonych w taki sposób przypadków jest tematem pracy badawczej i publikacji Lek. Bartłomieja Juzy. Do szczególnych zainteresowań zawodowych Lek. Juzy należą przypadki ciężkich owrzodzeń żylnych i przewlekłych ran. W takich sytuacjach, wykonuje sie innowacyjne zabiegi leczenia przewlekłego obrzęku tłuszczowego wraz z modelowaniem sylwetki ciała oparte o rzeźbienie 3D wraz z lipofeelingiem.

Lek. Bartłomiej Juza jest profesjonalistą, który potrafi dokonać rzeczy niemożliwych. Jest w stanie udzielić skutecznej pomocy każdemu pacjentowi. Pracuje z zaangażowaniem, przy użyciu innowacyjnych technologii i z rzeczowym podejściem.

 

 

No thoughts on “Innowacyjne metody w flebologii i medycynie estetycznej”

Zostaw komentarz

In reply to Some User

© Venomedica