Icoone

Ludzie w XXI wieku mają bardzo często problemy ze skórą. Problemów tych jest bardzo dużo i są to na przykład:

  • celulit,
  • obrzęki limfatyczne,
  • luźna skóra,
  • tłuszcz.

Świat technologii również podąża za problemami ludzi i wymyśla coraz to nowsze pomysły żeby ludziom żyło się lepiej. Dzięki tym problemom i pomysłom powstała metoda Icoone. 

Icoone

Metoda ta pozwala na leczenie bardzo małych części ludzkiego ciała z bardzo dużą skutecznością i to właśnie dzięki temu jest tak bardzo pożądana przez ludzi. Dzięki rolce, z bardzo wieloma otworami leczona jest skóra i można powiedzieć, że to nic takiego.

Jednak jest to opatentowany sposób, czyli taki, który przeszedł szereg różnych testów klinicznych. Dzięki temu urządzeniu nasza skóra nie zostaje rozciągnięta, a co za tym idzie, nie powstają różne urazy. Rezultat to ogromny masaż skóry, który jest dla nas bezbolesny i można powiedzieć, że to urządzenie zachowuje ogromny szacunek do skóry. Ogromnym plusem Icoone jest to, że można z niej korzystać bez względu na swój wiek i skórę, czyli osoby bardzo stare, którym przeszkadza zwisająca skóra również mogą poddać się temu leczeniu. 

Jeśli chodzi o masaż podciśnieniowy Icoone posiada w swoim asortymencie, aż 3 różne rodzaje podciśnień. Możemy wybrać albo przez głowicę główną, w mikro otworach na rolce lub żeby podciśnienie było w obu tych przypadkach. 

Warto więc ujędrnić swoje ciało tak jak zrobiły to największe polskie gwiazdy, które nawet nie ukrywają się z tym i one same również polecają tę metodę leczenia. Endermologia 3D Icoone będzie w przyszłości najlepszym rozwiązaniem na leczenie problemów ze skórą. Jak wiadomo niestety nowe technologie są często płatne i to właśnie to jest zazwyczaj jedyną barierą do pokonania przez potencjalnych klientów. Z jednej strony wiadomo, że osoby, które to wymyśliły muszą zarobić na tym, a dopiero potem wejdzie to do użytku ogólnego ale z drugiej strony osoby, którym mogłoby to pomóc już, w tym momencie będą musiały poczekać, aż ceny spadną lub wyłożyć większą sumę. 

Jeśli chodzi o dokładne sumy to tutaj zależy gdzie będziemy wykonywać taki zabieg. Zabieg na ciało 40 min to zazwyczaj jest zabieg podstawowy 20 min, a także modelowanie na przykład 2 części ciała również 20 minut obie części ciała. Cena takiego modelowania wynosi około 350 złotych. Niektórzy powiedzą, że to przecież nie jest tak dużo, a inni że wręcz bardzo ogromna suma jak za pracę 40 minut, no bo kto z nas zarabia na godzinę około 500 złotych? Praktycznie nikt. Może warto zacząć się specjalizować w Icoone. Teraz żeby wszystkim pokazać, że nie jest to tak mało to tylko dopowiem, że cały cykl jest to 15 sesji 2-3 razy w tygodniu. Jak widać byśmy musieli wydać około 700 złotych tygodniowo i tak przez około 2 miesiące, żeby efekty były widoczne.

Icoone jest to bardzo nowoczesna metoda. Jest także skuteczna i potwierdzają to liczne badania kliniczne, dzięki którym więcej ludzi decyduje się na skorzystanie z tej usługi. Bardzo często również firmy żeby zwabić klientów oferują zwrot środków dzięki, którym jeśli efekt nas nie zadowoli możemy domagać się zwrotu płatności.

Współautor: http://www.studiourodycleo.pl/

No thoughts on “Icoone”

Zostaw komentarz

In reply to Some User

© Venomedica